Szansa na pieniądze dla młodych naukowców!

Dziennikarz , 9 września 2020

Oprócz konkursu dla młodych naukowców także programy: grantowy i mentorski – rozpoczęto nabory w ramach ogólnopolskiego programu E(x)plory .

Organizowany przez Fundację Zaawansowanych Technologii ma promować ciekawe pomysły młodych naukowców. Teraz mogą oni otrzymać pomoc finansową na opracowanie projektów. Do programu grantowego może wnioskować osoba od 13-tego do 20-tego roku życia. – Będą dwa nabory poprzez internetowy formularz – mówiła na naszej antenie koordynatorka Dorota Braziewicz:

Oprócz programu grantowego pierwszy raz startuje także program mentorski. Po raz 10-ty natomiast przyjmowane są zgłoszenia do Konkursu Naukowego Explory. – To szansa na nagrodzenie ciekawych pomysłów z najróżniejszych dziedzin: od aplikacji na smartfony po prototypowe urządzenia – dodaje Dorota Braziewicz.

Nagrodą w Konkursie Naukowym E(x)plory są stypendia naukowe od 10-u do 5 tys zł. Rozmowy z koordynatorką programu Explory posłuchacie na stronie internetowej Radia Kaszebe.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: