The Kolors – Un Ragazzo Una Ragazza

Dziennikarz , 12 lutego 2024

Po tym, jak „ITALODISCO” zdominowało rozgłośnie i parkiety w całej Europie, The Kolors są gotowi zostać również bohaterami 2024 roku, a to dzięki nowemu singlowi „UN RAGAZZO UNA RAGAZZA” („Chłopak, dziewczyna”).

Ten utwór to funkowy, nasycony groove’em i wprost stworzony na parkiety utwór wraz ze wszystkimi ejstisowymi elementami, z których The Kolors zasłynęli. Ten sam klimat lat 80. odnajdziemy w oficjalnym teledysku do piosenki. Bohaterką klipu jest Blanka, która szybko podbiła serca publiczności i światowe listy przebojów. Hit „ITALODISCO”, wydany w maju 2023 roku, przez 11 tygodni zajmował 1. miejsce na liście FIMI GFK TOP 100 Single Chart. Dziś piosenka ma 134 milionami streamów, 4-krotnie pokryła się platyną we Włoszech, a także w Szwajcarii i Polsce. „ITALODISCO” był jednym z najczęściej shazamowanych utworów na świecie w 2023 roku i zdobył ponad 45 milionów wyświetleń na YouTube.

Jeśli chcesz, by The Kolors – Un Ragazzo Una Ragazza pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 02/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: