To będzie sportowy weekend we Władysławowie

Dziennikarz , 4 stycznia 2019

W sobotę – dla biegaczy, w niedzielę dla amatorów zimowej kąpieli w morzu. Wspólnym mianownikiem dla obu imprez jest plaża.

W sobotę rano przy wejściu nr 1 wystartuje czwarta edycja Biegu Noworocznego z grupą „Biegamy Razem Władysławowo”. Organizatorzy dopuścili do udziału także miłośników Nordic Walking, bo celem jest przede wszystkim promocja aktywnego spędzania czasu i dobra zabawa. Nie ma więc mierzenia czasu, uczestnicy wybierają czy chcą pokonać 5 czy 10 kilometrów. Chętnych było więcej niż dostępnych miejsc. Limit ze względów organizacyjnych wyznaczono na 150. Także na plaży we Władysławowie, tyle że w niedzielę, wyznaczono miejsce na zimową kąpiel w Bałtyku. Na piąte Wielkie Nordowe Morsowanie przez internet zapisało się już ponad pół tysiąca osób. Zbiórka o 10:00, a po kąpieli integracja przy ognisku i ciepłym posiłku odbędą się na terenie Centralnego Ośrodka Sportu Cetniewo.

Klëka Radia Kaszëbë, 04.01.2019 | Foto: archiwum


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: