To ostatnia okazja na zdobycie dofinansowania w konkursach ogłoszonych przez LGD “Dorzecze Łeby”

Dziennikarz , 8 lipca 2020

Klëka Radia Kaszëbë 08.07.2020 10:55

Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Łeby” ogłosiła konkursy o dofinansowanie. To już ostatnie rozdanie, nabory rozpoczną się pod koniec lipca.

LGD „Dorzecze Łeby” zasięgiem obejmuje powiat lęborski i gminę Choczewo. Do podziału są dwa mln 600 tys zł. To reszta pieniędzy dostępnych w obecnej, lokalnej strategi rozwoju. Do tej pory dofinansowano 25 projektów – w tym budowę ścieżek rowerowych czy manufakturę cukierków – mówił na naszej antenie Marcin Ramczyk z biura LGD “Dorzecze Łeby”.

W tym rozdaniu ogłoszono 5 konkursów. Dwa z nich skierowano do samorządów – w tym na rozwój niekomercyjnej infrastruktury publicznej bazującej na tradycjach regionu. Zgłaszać się mogą także przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe.

Nabór wniosków rozpocznie się 30 lipca – dla samorządów i organizacji pozarządowych potrwa do 13 sierpnia, dla przedsiębiorców o dwa tygodnie dłużej. Rozmowy z przedstawicielem LGD „Dorzecze Łeby” można posłuchać na radiokaszebe.pl.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: