Tworzenie gospodarstw opiekuńczych będzie omawiane w czwartek na konferencji on-line

Dziennikarz , 19 października 2021

foto: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu

W czwartek odbędzie się konferencja online o rozszerzaniu działalności pozarolniczej o usługi społeczno – opiekuńcze. Internetowe spotkanie organizuje Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu.

Gospodarstwa pełniące funkcje społeczne to innowacyjne rozwiązanie coraz powszechniejsze w wielu krajach europejskich. Chodzi o wykorzystanie wsi i gospodarstwo rolnych do tworzenia usług dla osób wymagających wsparcia, czyli starszych, samotnych, doświadczających chorób czy niepełnosprawności. Na internetowej konferencji przedstawione zostaną zasady tworzenia takich gospodarstw oraz przykłady z województwa kujawsko – pomorskiego.

Konferencja „Gospodarstwa opiekuńcze szansą na rozwój działalności pozarolniczej” odbędzie się 21 października o 10:00. Trzeba się wcześniej zarejestrować pod adresem dostępnym na stronie Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: