Utrudnienia na płk. Dąbka w Gdyni

Dziennikarz , 24 maja 2019

W Gdyni ponad tydzień mają potrwać dodatkowe utrudnienia na ulicy płk. Dąbka w Gdyni. Od jutra zamknięty będzie jej wlot na skrzyżowaniu z ulicą Kwiatkowskiego od strony Oksywia i Babich Dołów.

Od października prowadzona jest tam modernizacja, która ma poprawić komfort i czas przejazdu. Natknięto się tam właśnie na kanał ciepłowniczy, którego nie było na mapach. Ze względu na jego zły stan techniczny konieczny jest demontaż starej magistrali i ułożenie nowej sieci. Pozostawienie ciepłociągu w obecnym stanie mogłoby spowodować poważną awarię i zniszczenie nowego odcinka drogi.

Na skrzyżowaniu z trasą Kwiatkowskiego wlot ulicy płk. Dąbka ze strony Oksywia i Babich Dołów będzie zamknięty od jutra do 2 czerwca. Objazd będzie prowadzony ulicą Unruga. Zmiany w organizacji ruchu oznaczają też tymczasową korektę tras niektórych linii autobusowych. Informacje można znaleźć na stronie ZKM Gdynia.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: