„Jadący od centrum Gdyni do autostrady oraz od strony Gdańska i Łodzi będą zawracać na węźle Chwarzno” – mówił Andrzej Szyler z GDDKiA

Dziennikarz , 20 sierpnia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 20.08.2021, 8:55

Wyburzanie wiaduktów Obwodnicy Trójmiasta nad Chwaszczyńską jest przyczyną zmian w organizacji ruchu na węźle Gdynia Wielki Kack. Będą obowiązywały dziś od godziny 20:00 do poniedziałkowego poranka.

Objazdy wyznaczono głównie ulicami Nowowiczlińską i Rdestową.

– Jadący od centrum Gdyni do autostrady oraz od strony Gdańska i Łodzi będą zawracać na węźle Chwarzno – opisywał na naszej antenie Andrzej Szyler z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku.

To konieczne, bo na czas rozbiórki trzeba zamknąć ulicę Chwaszczyńską.

Utrudnienia związane są z budową Trasy Kaszubskiej, która ma być gotowa na wiosnę. Węzeł Gdynia Wielki Kack będzie rozprowadzał ruch w kierunku Lęborka i Szczecina, zmniejszy też korki m.in. w Małym Trójmieście Kaszubskim.

Rozmowy o placu budowy Trasy Kaszubskiej posłuchacie na radiokaszebe.pl. Najbliższe zmiany w ruchu w rejonie przebudowy węzła Gdynia Wielki Kack Obwodnicy Trójmiasta zaczną się dziś o 20:00 i zakończą w poniedziałek o 6:00 rano.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: