W Bolszewie pobito rekord podczas finału WOŚP

Dziennikarz , 31 stycznia 2022

foto: Radio Kaszëbë
Klëka Radia Kaszëbë 31.01.2022, 06:55

W Bolszewie kwestowanie poszło jak z… kaszubskich nut. Wspólne śpiewanie było tam jednym z elementów finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W gminie Wejherowo zorganizowano spotkanie ze ścisłym przestrzeganiem reżimu sanitarnego i mimo wichury. Na licytacjach pod młotek poszły m.in. pierwsze w historii, kaszubskie serduszka. O północy licznik WOŚP zbiórki zatrzymał się na 136 milionach złotych, ale to nie koniec. W internetowych serwisach wciąż trwają aukcje charytatywne. Choć WOŚP podliczanie wciąż trwa, to w Wejherowie już wiedzą, że udało się pobić wynik z ubiegłego roku. Zadeklarowali wstępnie prawie 93 tysiące zł. Jeszcze dwa dni potrwają internetowe aukcje wejherowskiego sztabu. W tej chwili największe kwoty oferowane są za… przejazd śmieciarką.

Przypomnę że na 30 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierano fundusze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist