W Bytowie w niedzielę odbędzie się kolarski wyścig dla amatorów

Dziennikarz , 3 września 2019

W Bytowie w niedzielę rozegrany zostanie ORLEN Lang Team Race – kolarski wyścig dla amatorów trasami Czesława Langa o Puchar Burmistrza Bytowa.

Do wyboru będą dwa dystanse. Liczący 104 kilometry Maxi to prawdziwe wyzwanie nawet dla dobrze przygotowanych kolarzy. Peleton wyruszy na dużą rundę prowadzącą między innymi przez Chomice, Tuchomie, Barnowo, Kołczygłowy, Niedarzyno, z powrotem do Bytowa. Dystans Mini to 42 kilometry, kolarze przejadą między innymi przez Chomice, Tągowie, Struszewo i Krosnowo. Meta również w Bytowie. Z myślą o promocji ruchu i aktywności wśród rodzin i dzieci odbędzie się też Parada Rowerowa, w której udział jest bezpłatny. Jej uczestnicy pojadą dwukrotnie wokół Stadionu Miejskiego.

Na tymże stadionie będzie biuro zawodów, w którym będzie się można zapisać na ORLEN Lang Team Race. W sobotę od 16:30 do 18:30 i w niedzielę przed startem od 09:00 do 10:30. Zapisywać można się też za pośrednictwem internetu.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: