„W edukacji jest moc” – mówiła na naszej antenie o podcastach „Bardziej Zieloni” Urszula Pakulska z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Dziennikarz , 13 września 2021

foto: https://wfos.gdansk.pl/
foto: https://wfos.gdansk.pl/
Klëka Radia Kaszëbë 13.09.2021, 08:55

W nagraniach specjaliści Funduszu oraz zaproszeni goście będą omawiać tematy związane z ekologią, odnawialnymi źródłami energii i zielonymi sposobami oszczędzania.

To ma być źródło rzetelnej wiedzy podane w przystępny sposób – mówi Główny Specjalista gdańskiego WFOŚ. Podcastów słucha coraz więcej osób, w Polsce to już co czwarty internauta. Dzięki nagraniom Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska chce trafić szczególnie do ludzi młodych. Z doświadczeń Funduszu wynika, że publikowane w sieci informacje z multimedialnym załącznikiem mają większą oglądalność. Podcasty dostępne są w serwisie Spotify oraz w Apple Podcasts. Można je znaleźć także przez stronę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Rozmowy o cyklu „Bardziej zieloni” posłuchacie na radiokaszebe.pl


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: