„Mieszkańcy Gdyni stosują się do obostrzeń, choć niektórym trzeba przypominać jak prawidłowo nosić maseczkę” – podsumowała Jolanta Grunert

Dziennikarz , 12 sierpnia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 12.08.2021, 14:55

– Mieszkańcy Gdyni stosują się do obostrzeń, choć niektórym trzeba przypominać jak prawidłowo nosić maseczkę – podsumowała Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni. Z Jolantą Grunert rozmawialiśmy m.in. wakacyjnych kontrolach.

Policjanci sprawdzają w galeriach handlowych i środkach komunikacji publicznej czy przestrzegamy obowiązku zakrywania ust i nosa. Od początku lipca w Gdyni skierowano 5 wniosków o ukaranie do sądu oraz 120 mandatów. Natomiast w ponad trzech tysiącach przypadków skończyło się na pouczeniu.

W przestrzeni publicznej w dalszym ciągu powinniśmy zachowywać odległość co najmniej półtora metra od innych osób. Do zakrywania ust i nosa można używać wyłącznie maseczek. Rozmowy z Oficerem Prasowym Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni posłuchać można na radiokaszebe.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: