W Gdyni odbędą się Dzielnicowe Targi Pracy

Dziennikarz , 14 lutego 2019

W Gdyni Cisowej za niecałe dwa tygodnie odbędą się Dzielnicowe Targi Pracy. To druga edycja wspólnego przedsięwzięcia Laboratorium Innowacji Społecznych i Powiatowego Urząd Pracy w Gdyni.

Pierwsza jesienią odbyła się na Oksywiu dla mieszkańców północnych dzielnic Gdyni i gminy Kosakowo. Duże zainteresowanie uczniów, absolwentów i bezrobotnych przesądziło o planowaniu kolejnych spotkań. Drugie Dzielnicowe Targi Pracy także odbędą się w Przystani – czyli centrum sąsiedzkim. Tym razem jednak zamiast znajomych będzie tam można spotkać lokalnych przedsiębiorców, oferujących zatrudnienie w wielu gałęziach przemysłu, usług i administracji. Dodatkowo doradcy zawodowi pomogą w sporządzeniu profesjonalnego CV i przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz mieszkańców Cisowej po drodze mogą tu mieć też gdynianie z Chyloni, Grabówka i Pustek Cisowskich oraz mieszkańcy sąsiedniej Rumi, a nawet Redy czy Pucka. Dzielnicowe Targi Pracy odbędą się 27 lutego w godzinach 15:30 – 17:00 w Przystani Chylońska 237. Mieści się ona w budynku byłego Zespołu Szkół Chemicznych.

Klëka Radia Kaszëbë, 14.02.2019


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: