W Gdyni startuje jutro jedna z największych imprez podróżniczych w Polsce

Dziennikarz , 30 września 2021

foto: https://kolosy.pl
foto: https://kolosy.pl
Klëka Radia Kaszëbë, 30.09.2021, 07:55

Po pandemicznej przerwie do Gdyni wracają Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów w tradycyjnej formule. Wystartują jutro w Gdynia Arenie i potrwają do niedzieli.

To 23 edycja jednej z największych imprez podróżniczych w Polsce. Jej zwieńczeniem jest wręczenie „Kolosów” za największe wyczyny i najciekawsze wędrówki, ale wcześniej można posłuchać opowieści o podróżniczych przygodach. -W tym roku w programie nie ma podziału na wodniaków czy alpinistów – mówi Agnieszka Krasińska z Urzędu Miasta Gdyni. Na start jutro w pierwszym bloku są prelekcje: „Czerwone drzwi Irlandii”, „W pogoni za rekinami”, „Rowerem przez Kurdystan”, „Korona Gór Unii Europejskiej” i „Śladami marzeń”. Gdyńskie „Kolosy” to prelekcje, pokazy, filmy, seminaria, warsztaty i targi – wszystko co może pomóc w zaplanowaniu własnej wyprawy.

Wstęp na Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów jest bezpłatny. Festiwalowe wydarzenia w Gdynia Arenie będzie można także śledzić za pośrednictwem internetu. Transmisję zaplanowano w sobotę i niedzielę na stronie gdynia.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: