W gminie Wejherowo WOŚP zagrała po raz pierwszy

Dziennikarz , 14 stycznia 2019

Gmina Wejherowo przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Bibliotece w Bolszewie kwestowano na zakup sprzętu ratującego życie małych pacjentów, licytowano dzieła sztuki.

Organizatorem i przewodniczącym sztabu był Artur Czaja, który w nieco ponad miesiąc zgromadził chętnych i zaprosił artystów do gminnej biblioteki. Dyrektor instytucji, Natasza Sobczak nie tylko nas przyjęła, ale podzieliła się swoją twórczością na aukcji – zaznacza Artur Czaja. Członkowie sztabu, tak jak Jolanta Heida dwa dni wcześniej kwestowali w szkole w Kębłowie w gminie Luzino, gdzie z samych licytacji udało się uzyskać ponad 1000 zł. Sama wolontariuszka swój udział argumentuje własnym doświadczeniem. W sumie w Kębłowie i Bolszewie zebrano ponad 43 i pół tysiąca złotych. Wolontariusze przyjmowali też płatności kartą, z których łącznie przekazano ponad 5700 zł.

Klëka Radia Kaszëbë, 14.01.2019 | Foto: 27 finał WOŚP – SZTAB Bolszewo


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: