W Lęborku pytają o opinię na temat wyników rewitalizacji obszaru Nowy Świat

Dziennikarz , 26 stycznia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 26.01.2021  10:55

Jak oceniacie zmiany na obszarze „Lębork Nowy Świat” – pyta mieszkańców Lęborka miejski samorząd. Opinie zbierane są do końca miesiąca za pośrednictwem internetowej ankiety.

Badanie jest anonimowe i dotyczy kompleksowych działań prowadzonych od dwóch lat. Miasto pozyskało na nie blisko 11 mln zł dofinansowania, a cały budżet to już 23 mln zł. Powstał m.in. Klub Osiedlowy Baza, Placówka Wsparcia Dziennego, Zakątek Kultury przy LCK Fregata i kilka stref rekreacyjnych. Remontowane są budynki i ulice, rozbudowano system monitoringu wizyjnego. – Rewitalizacja ma podnieść jakość życia mieszkańców, w ankiecie mogą ocenić czy to się udaje – mówił na naszej antenie Ryszard Wenta z Urzędu Miejskiego w Lęborku. Ankietę dotyczącą rewitalizacji obszaru Nowy Świat mogą wypełniać wszyscy mieszkańcy Lęborka. Link dostępny jest na stronie miasta. Termin upływa 31 stycznia.

Rozmowy z inspektorem do spraw rewitalizacji Ryszardem Wenta możecie posłuchać na radiokaszebe.pl


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: