W Luzinie można korzystać z boisk i hali sportowej

Dziennikarz , 20 maja 2020

Klëka Radia Kaszëbë 20.05.2020 08:55

W Luzinie wróciły treningi sekcji sportowych, a teraz chętni mogą też wynająć salę czy „orliki”. Większą liczbę ćwiczących i udostępnienie obiektów umożliwił trzeci etap łagodzenia obostrzeń wprowadzonych centralnie w związku z epidemią.

W ostatnich tygodniach trenerzy z Luzina przez internet inspirowali do dbania o kondycję. Teraz rozpoczynają zajęcia sekcji kickboxingu i tenisa stołowego. W sali sportowej oraz na orlikach w Luzinie i Kębłowie przebywać może maksymalnie 16 zawodników i dwóch trenerów.

Obowiązkowe jest mycie rąk i dezynfekcja sprzętu sportowego, ale też zakrywanie ust i nosa przed rozpoczęciem treningu, zachowanie dystansu społecznego i 15-minutowych przerw między wchodzącymi i wychodzącymi grupami.

– Trochę ruchu przyda się także osobom nie uprawiającym sportu zawodowo – mówi Piotr Klecha, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu Rekreacji i Turystyki w Luzinie.

Przed przyjściem na obiekty sportowe obowiązują zapisy. Numery telefonów można znaleźć na stronie internetowej GOSRiT-u w Luzinie.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: