W Pucku wśród WOŚPowych licytacji jest trening z mistrzem siatkówki

Dziennikarz , 27 stycznia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 27.01.2021  06:55

Trening z mistrzem siatkówki oraz nagranie piosenki z Weroniką Korthals i burmistrz Pucka cieszą się największą popularnością wśród aukcji puckiego sztabu WOŚP.

Licytacje przeniesiono do internetu. To nowa forma kwestowania w Pucku dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczą tam, że zmieniona formuła się sprawdzi, a mieszkańcy miasta jak zwykle będą hojni. Trening z mistrzem siatkówki Danielem Plińskim można licytować do piątku. O ponad dwa tygodnie dłużej potrwają aukcje zaproponowane przez burmistrz Pucka – wspólny obiad, spacer, wyjazd do teatru i nagranie piosenki. Hanna Pruchniewska już po raz kolejny angażuje się w ten sposób w zbiórkę. Linki do licytacji puckiego sztabu WOŚP dostępne są na facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.

W niedzielę podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pucku kwestować będzie 15 osób. Już uruchomiono elektroniczną skarbonkę oraz dwie stacjonarne – w MOKSiRze i w Informacji Turystycznej na rynku.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: