W Wejherowie inauguracja Karty Mieszkańca

Dziennikarz , 28 października 2021

foto: UM Wejherowo
Klëka Radia Kaszëbë 28.10.2021, 14:55

Mieszkańcy Wejherowa mogą już wnioskować o kartę oferującą rabaty i zniżki.

To pomysł miejskiego samorządu na poprawę dostępności oferty kulturalnej i sportowej oraz promocję lokalnego biznesu. A także na większe wpływy do budżetu, bo o kartę wnioskować mogą m.in. mieszkańcy rozliczający w Wejherowie podatek dochodowy. Karta uprawnia do korzystania z systemu rabatowego przygotowanego przez 23. lokalnych przedsiębiorców oraz pięciu partnerów głównych. Są to: Filharmonia Kaszubska, spółki MZK i ZUK, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, przy którym jest kryta pływalnia i zadaszone lodowisko. Podstawowy program zniżek i usług promocyjnych zawarto w Pakiecie Mieszkańca. Jest jeszcze pakiet Eko umożliwiający weryfikację mieszkańca w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Przygotowano też ofertę dla seniorów oraz bezpłatne przejazdy dla dzieci w wieku szkolnym.

O Wejherowską Kartę Mieszkańca można wnioskować w poświęconym jej serwisie internetowym albo osobiście w Urzędzie Miejskim w Wejherowie. 


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: