W Wejherowie przyjmują zgłoszenia na pierwszy w mieście Pchli Targ

Dziennikarz , 18 sierpnia 2022

fot. UM Wejherowo

To ma być kiermasz, na którym można kupić i sprzedać prawie wszystko, pod warunkiem że jest w dobrym stanie. W Wejherowie organizują pierwszy w mieście Pchli Targ. Ma się odbyć w ostatnią niedzielę sierpnia.

Impreza będzie nowa, ale formuła dobrze znana. Chodzi o to by dać przedmiotom drugie życie, pozbyć się zalegających w domu i niepotrzebnych już rzeczy, a przy okazji nieco zarobić. Wystawiać mają się osoby prywatne na przygotowanych przez siebie stoiskach. Wyklucza się przedmioty niebezpieczne, wymagające koncesji, lub których posiadanie jest niezgodne z prawem. W Wejherowie podpowiadają, że na Pchlim Targu można sprzedać używany sprzęt AGD, wędkarski czy sportowy oraz odzież, zabawki, podręczniki szkolne, płyty, artykuły kolekcjonerskie czy dekoracyjne.

Zgłoszenia przyjmuje Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych. Pchli Targ ma się odbyć 28 sierpnia w godzinach 11:00 – 17:00 w obiekcie rekreacyjno – sportowym na Osiedlu Przyjaźni.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist