Webinar dla nauczycieli o problemach i porażkach nauki zdalnej szykuje Muzeum Emigracji w Gdyni

Dziennikarz , 13 kwietnia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 13.04.2021 10:55

Jak przezwyciężać trudności nauki zdalnej i przekuwać je w sukces – nauczyciele mogą porozmawiać na webinarze 23 kwietnia. Dyskusję organizuje Muzeum Emigracji w Gdyni razem z Fundacją Dobra Porażka.

To część gdyńskiego projektu ,,Edukacja na fali. Pasjonaci na pokład!”. Spotkania z uwagi na pandemię przeniesiono do internetu, dzięki czemu poszerzyło się grono nauczycieli korzystających ze wsparcia – mówiła na naszej antenie Ludwika Radacka-Majek z Muzeum Emigacji w Gdyni. Na najbliższym webinarze będzie mowa o wyzwaniach nauki zdalnej. Zapisać się na webinar można w zakładce Wydarzenia na stronie Muzeum Emigracji. Natomiast w odnośniku do programu współpracy z nauczycielami można znaleźć inspiracje do uatrakcyjnienia zajęć. Webinarium na temat doświadczeń nauczycieli podczas edukacji zdalnej odbędzie się w piątek 23 kwietnia w godzinach 18:00-20:00.

Rozmowy z przedstawicielką Muzeum Emigracji posłuchacie jeszcze na radiokaszebe.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: