„Weekend za pół ceny” w gminach: Żukowo, Kartuzy i Władysławowo

Dziennikarz , 14 czerwca 2019

Klëka Radia Kaszëbë, 14.06.2019 10:55

To jedna z nielicznych okazji by zapłacić mniej korzystając z usług gastronomicznych, kulturalnych i rozrywkowych. Od dziś do niedzieli w gminach: Żukowo, Kartuzy i Władysławowo potrwa akcja „Weekend za pół ceny”.

Celem jest zachęta do odwiedzin. W gminie Żukowo do akcji przyłączyło się 5 podmiotów – restauracje, Spa, studio fotograficzne i salon makijażu. O połowę taniej będzie też w kartuskich restauracjach, Muzeum Kaszubskim czy Centrum Informacji Turystycznej. Do skorzystania z okazji zachęca burmistrz Kartuz Grzegorz Gołuński.

Na północy Kaszub do akcji „Weekend za pół ceny” tradycyjnie już włączyła się gmina Władysławowo. Listę partnerów opublikowała na stronie internetowej:

Promocje obowiązywać będą do niedzieli. Oprócz Żukowa, Kartuz i Władysławowa w akcji „Weekend za pół ceny” biorą też udział: Miasto Pruszcz Gdański, Tczew oraz Nowy Dwór Gdański.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Czytaj dalej

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: