„Witaj w Gdyni” – miasto kontynuuje akcję powitalną

Dziennikarz , 10 stycznia 2019

W Gdyni nadal będą zachęcać nowych mieszkańców do meldowania się w mieście oferując im pakiety powitalne. Akcję „Witaj w Gdyni” rozpoczęto w lutym ubiegłego roku i prowadzono do końca grudnia.

W tym czasie odnotowano wzrost liczby osób zameldowanych o 26 procent w porównaniu do poprzedniego roku. Stąd decyzja o kontynuowaniu akcji. Dzięki pakietowi powitalnemu nowi mieszkańcy Gdyni mogą lepiej poznać miejsce, z którym właśnie związali swoje życie. Są w nim karnety na bezpłatny wstęp do Centrum Nauki Experyment, Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Gdyńskiego Centrum Filmowego oraz karnet uprawniający do odebrania biletu na mecz piłkarzy Arki Gdynia. By je otrzymać należy zameldować się w Gdyni na pobyt stały.

Referat Ewidencji Ludności i Meldunków przyjmuje wnioski od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00 oraz w soboty między godziną 8:00 a 14:00.

Klëka Radia Kaszëbë, 10.01.2019 

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: