ZGRANI ZAKOCHANI – WYBIERZ PIOSENKĘ Z MIŁOŚCIĄ I ZADEDYKUJ JĄ KOMUŚ KOGO KOCHASZ

Dziennikarz , 5 lutego 2020

WALENTYNKOWY KONKURS SMS W RADIU KASZËBË – od 10 lutego do 14 lutego do godziny 8:00

Wyślij SMS o treści kaszebe pod nr 72601

WYBIERZ PIOSENKĘ Z MIŁOŚCIĄ I ZADEDYKUJ JĄ KOMUŚ KOGO KOCHASZ, (koszt sms 2.46 z VAT )

Nagrodzimy 3 sms-y.

Rozwiązanie konkursu w piątek 14 lutego 2020 r. ok. godziny 11.00, 12.00, 14.00

Do wygrania:

I miejsce: Zaproszenie na „Romantyczny weekend” (Hotel Szarlota – Kompleks Wypoczynkowy) k. Kościerzyny. Zaproszenie obejmuje zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym Komfort++ (2 doby) od romantycznej kolacji przy świecach w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu. Ponadto: na powitanie w pokoju owoce i wino, karnet SPA (sauna sucha i jacuzzi)

II miejsce: VOUCHER na 2 godziny gry w kręgle na Bowlingu w Kompleksie Wypoczynkowym Szarlota k. Kościerzyny (1 tor max 8 osób, ważny we wszystkie dni tygodnia, niezależnie od godziny). Voucher ważny do 31 maja 2020, (z wyłączeniem imprez specjalnych, zamkniętych) , po uprzedniej rezerwacji stolika. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę.

III miejsce: ROMANTYCZNA KOLACJA DLA DWOJGA w Tawernie Żeglarskiej (Hotel Szarlota – Kompleks Wypoczynkowy k. Kościerzyny) voucher ważny do 31 maja 2020 (z wyłączeniem imprez specjalnych, zamkniętych) , po uprzedniej rezerwacji stolika. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę.

SPONSOR KONKURSU

Kompleks Wypoczynkowy Szarlota Sp. z o.o. 
83-400 Kościerzyna, Szarlota 11, www.szarlota.pl


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: