Dzieci też mają SUPERMOCE! | 2 VI

Kino Helios [Gdynia]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 2 czerwca 2022
Godzina: 10:00
Sprawdź dojazd : Kino Helios
Adres: Gdynia
Program

Dzieci też mają SUPERMOCE!

Najnowsza akcja stworzona przez naszą sieć, objęta honorowym patronatem Unicefu, ma za zadanie przypomnieć najmłodszym, że superbohaterów spotykamy nie tylko na wielkim ekranie, ale też na co dzień, tuż obok, a wielkie moce odnajdziemy w każdym z nas!

Sztuka pomagania wyrażona przez rysunki brzmi pozytywnie już na starcie. Czerwcowa wizyta w kinie może się wiązać nie tylko z hitami filmowymi, ale też z chęcią niesienia pomocy i świadomością, że warto być superbohaterem na co dzień!

Najmłodsi widzowie podczas rodzinnych wycieczek do naszych kin będą otrzymywać zestawy kredek w kolorach: niebieskim, żółtym, białym oraz czerwonym, a także naklejki przypominające o akcji „Dzieci też mają supermoce”. Narodowe barwy Ukrainy i Polski posłużą do wyczarowania dzieł sztuki bazujących na wyobraźni maluchów.

Wybrane prace wyłonione w konkursie plastycznym „Sztuka pomagania” znajdą się na opakowaniach heliosowego popcornu z początkiem nowego roku szkolnego, a ich widok z pewnością ucieszy każdego kinomana – bez względu na wiek czy narodowość. Małe dzieła sztuki stanowić będą symbol dziecięcej przyjaźni, która nie zna granic.

Nagrody dla zwycięzców konkursu także wpisują się w słowo SUPER! To aż 30 pakietów na rodzinną wizytę w Parku Rozrywki Energylandia i ogrom filmowych gadżetów. Tak niewiele potrzeba, by wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych superbohaterów!

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Konkurs startuje 2 czerwca, zwycięzcy zostaną wyłonieni w pierwszych dniach lipca.

Current track

Title

Artist