Cyrk Zalewski w Pruszczu Gdańskim | 1VI

Cyrk Zalewski [Pruszcz Gdański]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 1 czerwca 2022
Godzina: 15:00
Sprawdź dojazd : Cyrk Zalewski
Adres: na rogu ul. Kupieckiej i Zastawnej Pruszcz Gdański
Program

Dzień Dziecka z Cyrkiem Zalewski w Pruszczu Gdańskim!

W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia cyrku najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla całej rodziny. Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego będą mieli szansę obejrzeć je w Dzień Dziecka na jednym z dwóch zaplanowanym spektakli. 

Cyrk Zalewski ma już 30 lat! Z okazji Dnia Dziecka rodzina Zalewskich, której cyrkowe tradycje sięgają aż ośmiu pokoleń, przygotowała naprawdę wyjątkowe show, które w doskonałej zabawie połączy trzy pokolenia widzów.  Na trasie cyrku nie mogło zabraknąć Pruszcza Gdańskiego.

Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie na rogu ul. Kupieckiej i Zastawnej. 

Spektakle odbędą się o godzinie 15.00 i 17.30. 

 

Nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana. 

Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO. 

Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii. 

 – Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do nie kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski. 

 

SPEKTAKLE

Środa, 1 czerwca 2022 r.

Godz. 15.00 i 17.30

Current track

Title

Artist