On Duty | 20-21 V

Biblioteka Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni [Gdynia]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 20 maja 2022
Godzina: 08:30
Sprawdź dojazd : Biblioteka Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
Adres: Gdynia
Program

Konferencja On Duty 2022

 

W dniach 20 i 21 maja odbędzie się już IV edycja ogólnopolskiej  konferencji ON DUTY pod patronatem medialnym Radio Kaszebe

Wyjątkowe wydarzenie, które co dwa lata zbiera w Gdyni najważniejszych przedstawicieli ratownictwa wodnego. Pierwszego dnia spotykamy się na konferencji w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni i tu uczestnicy mają możliwość zapoznać się z kilkunastoma prelekcjami, poznać tegorocznych wystawców, którzy mocno zaznaczają swoją obecność  w  środowisku wodnym. Wśród potwierdzonych już prelegentów będą min.: instruktorzy ratownictwa wodnego oraz WOPR, przedstawiciele sportu ratowniczego, instruktor K38 Rescue, przedstawiciele podmiotów uprawnionych do wykonywania ratownictwa wodnego. W tegorocznej edycji pojawią się  także przedstawiciele Specjalistycznych Grup Ratownictwa Wodno-Nurkowego oraz Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku 

Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia konferencji będzie można poznać wystawców w holu głównym AMW jak w części warsztatowej- mokrej podczas testów sprzętu w Mechelinkach. A wśród nich pojawią się skutery wodne Sea-Doo Fish Pro Trophy od Taurus Sea Power -dystrybutora  BRP, Yanmar i osprzętu żeglarskiego. Na konferencji możemy także zobaczyć Kawasaki Polska, w tej edycji zostanie  zaprezentowany flagowy model skutera Ultra 310 LX-S w całkowicie nowej odsłonie. Co ciekawie już drugi raz ON Duty wspiera Hydronous, autoryzowany dystrybutor bezzałogowych pojazdów nawodnych, które służą jako wsparcie przemysłu morskiego i śródlądowego oraz ratownictwa wodnego. Na konferencji poznamy zdalnie sterowaną boję ratunkową Dolphin1 oraz autonomiczny pojazd nawodny do pomiarów głębokości dna -bezzałogowy  SL20. W tegorocznej edycji jako zupełna nowość na rynku polskim pojawi się Mustang Survival z Kanady, który zaprezentuje nowoczesne i jedyne rozwiązania techniczne w kamizelkach ratunkowych oraz skafandrach do ratownictwa wodnego i pracy w wodzie. Nie zabraknie także Garmina ze sprzętem do nawigacji i obrazowania dna.

Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Lifeguard Gdynia, współorganizatorami są: Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki oraz Agencja Promocji Sportu Urszula Wieczorek.

Czekają na Was inspirujące spotkania w gronie najważniejszych pasjonatów ratownictwa wodnego, zapisy zostaną zamknięte w najbliższą środę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony organizatora:www.lifeguardgdynia.pl/on-duty

zapisy: https://www.facebook.com/OnDutyGdynia

On Duty

Current track

Title

Artist