Bezpłatne seminarium dla zainteresowanych wejściem na chiński rynek

Dziennikarz , 24 października 2019

Jak wejść na chiński rynek? Przedsiębiorcy z Pomorza mogą się dowiedzieć 30 listopada na bezpłatnym Seminarium Pomorskiego Brokera Eksportowego.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku. Ma odpowiedzieć na pytanie jak zrobić pierwszy krok i następne na ogromnym, chińskim rynku w związku z koncepcją Nowego Jedwabnego Szlaku.

To chińska inicjatywa ekonomiczna, która ma przywrócić ideę gospodarczej wymiany m.in. z Europą. Podczas seminarium omówione zostaną zmiany w prawie chińskim oraz ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej. Zaprezentowane zostaną dostępne dla eksporterów narzędzia finansowe w handlu z Państwem Środka. Poruszone zostaną także kwestie różnic w kulturze biznesowej. Spotkanie zakończy prezentacja oferty Biura Pomorskiego w Chinach i Pomorskiego Brokera Eksportowego.

Seminarium „Wejście na chiński rynek” odbędzie się 30 października w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: