Dua Lipa – Houdini

Dziennikarz , 10 listopada 2023

Światowa supergwiazda, Dua Lipa, powróciła z „Houdini”. Długo wyczekiwany singiel rozpoczyna nowy rozdział, następujący po przebojowym albumie „Future Nostalgia” z 2020 roku.

„Houdini” został napisany przez Lipę, którą wspierali Caroline Ailin, Danny L. Harle, Tobias Jesso Jr. oraz  Kevin Parker z Tame Impala. Są oni również głównymi współpracownikami całego projektu. Za produkcję nagrania odpowiadają Parker i Harle. Spora część tego albumu została napisana w radosnych chwilach absolutnego chaosu i opowiada o tym, jak poruszałam się po świecie z lekkością i optymizmem, nie zważając na konsekwencje – mówi Dua. Debiutancki album Duy z 2017 roku zdobył platynę i wylansował sześć platynowych singli. Dzięki płycie Lipa została pierwszą artystką w historii Brit Awards, która zdobyła pięć nominacji w ciągu jednego roku. Dua ma w sumie 8 nominacji do nagrody Grammy, w tym 3 statuetki. Gwiazda zgromadziła ponad 38 miliardów streamów i jest rekordzistką na Spotify jako kobieta-artystka z dwoma najczęściej streamowanymi albumami wszech czasów.

Jeśli chcesz, by Dua Lipa – Houdini pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 11/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: