Barwne obrazy Magdaleny Giesek w Gdańsku | 5-30 XI

CH Osowa [Gdańsk]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 30 listopada 2021
Godzina: 10:00
Sprawdź dojazd : CH Osowa
Adres: Gdańsk
Program

Centrum Handlowe Osowa 5 listopada zaprezentuje wystawę prac Magdaleny Giesek, której kolory od zawsze towarzyszyły jej twórczości. Wystawę zatytułowaną „W poszukiwaniu szczęścia” charakteryzuje feeria barw, niezwykłe kształty, szalone pejzaże. Bogata mieszanka pomysłów i motywów, tworzą niecodzienną fuzję tego, co najpiękniejsze w kolorze i najbardziej fascynujące w kontakcie z odbiorcą.

Malarstwo Magdaleny Giesek jest bardzo barwne i radosne. W pracach przewijają się liczne postacie oraz świat fauny i flory – wszystko to, co cechuje ten niewiarygodny kontynent o niezwykle zróżnicowanym krajobrazie, pełnym bioróżnorodności. Niezwykłe obrazy, charakteryzujące się kontrastowymi barwami, zachwycą każdego zwiedzającego. Prace artystki można znaleźć w kolekcjach na całym świecie. Jej płótna były wystawiane w Hiszpanii, Włoszech, Francji, Niemczech, a nawet Japonii i Kolumbii.

Bezpłatną wystawę będzie można oglądać w CH Osowa od 5 listopada (piątek) do 30 listopada (wtorek) podczas godzin otwarcia centrum.

Current track

Title

Artist