Ekran Młodych we „Fregacie”

LCK Fregata [Lębork]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 10 czerwca 2024
Godzina: 18:00
Sprawdź dojazd : LCK Fregata
Adres: Gdańska 12 Lębork
Program

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” i Młodzieżowa Rada Miasta Lęborka zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu „Ekran Młodych”. To nowa inicjatywa młodych lęborczan, którzy chcą spotykać się w kinie „Fregata” na wybranych przez siebie propozycjach filmowych. Pierwszy seans odbędzie się już poniedziałek, 10 czerwca 2024 roku.
Początek o godzinie 18:00.

Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Lęborka wybrali na pierwsze spotkanie film Harry Potter i Kamień Filozoficzny, czyli ekranizację pierwszej części tej kultowej serii. Bilety w promocyjnej cenie 10 złotych można nabywać w kasie kina przy ulicy Gdańskiej oraz a pośrednictwem strony internetowej www.lck-fregata.pl.

OPIS
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Familijny, fantasy, przygodowy/USA, Wielka Brytania/152 min/od 7 lat

Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem – Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego rodzice. Osierocony trafia pod opiekę ciotki Petunii i wuja Vernona. Podczas swoich 11 urodzin dowiaduje się, że odziedziczył po rodzicach magiczne zdolności. Wkrótce trafia do szkoły dla czarodziejów – Hogwart. Na miejscu zapozna się z tajnikami
quidditcha – dość nietypowego sportu, nauczy się latać na miotle, spotka jednorożce i centaury. Przede wszystkim zaś zmierzy się z siłami zła.

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: