Pomerania Trail 2020

[Barłomino]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 10 października 2020
Adres: Barłomino
Program

II edycja Pomerania Trail odbędzie się 10 października 2020 na terenie Gminy Luzino ze startem i metą ulokowaną w nowoczesnym kompleksie Klubu Jeździeckiego Barłomino.
Organizatorzy przygotowali dla uczestników cztery główne dystanse: PT 63km i 1800 m +/- , PT 43km i 1200m +/-, PT 25km i 600m +/- oraz  PT 12km i 200 m +/-.
Dwie ostatnie trasy są otwarte również dla maszerujących z kijkami (Nordic Wlaking). Trzy najdłuższe dystanse są wliczane jako biegi kwalifikacyjne do największego biegu ULTRA na świecie – Ultra Trail du Mont Blanc „UTMB”.

Cała imprezą będzie odbywać się pod nowym regulaminem i wymaganymi obostrzeniami sanitarnymi. Zawodnicy będą podzieleni na grupy maksymalnie 250 osobowe i będą startowali w innych godzinach. Miasteczko Zawodów będzie funkcjonowało trochę inaczej i będzie podzielone na sektory m.in. strefę startu i mety, strefę pakietów, strefę cateringową oraz strefę dekoracji. Wszystko to będzie ulokowane w odstępach na dużym terenie Stajni Barłomino.

Zapisywać można się on-line pod tym adresem: https://zapisy.pomerania-sports.pl/
Do 6 października trwają zapisy online. Po tym terminie można zapisać się jedynie w biurze zawodów – jeżeli będą wolne miejsca.

Głównym organizatorem wydarzenia jest ekipa Stowarzyszenia Pomerania Sports, które na swoich wcześniejszych imprezach sportowych udowodniła, ze potrafi wycisnąć z terenu co się da i pokazać najpiękniejsze zakątki Kaszub.

Wszystkie informacje dotyczące Pomerania Trail 2020, znajdziecie na stronie zawodów http://trail.pomerania-sports.pl/ oraz w mediach społecznościowych @PomeraniaTrail .

 

Current track

Title

Artist