Rafał Brzozowski – Trio

Wejherowskie Centrum Kultury [Wejherowo]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 20 czerwca 2024
Godzina: 19:00
Sprawdź dojazd : Wejherowskie Centrum Kultury
Adres: Ulica Jana III Sobieskiego 255 Wejherowo
Program

Rafał Brzozowski – muzyk, wokalista, prezenter i osobowość telewizyjna już 20 – go czerwca wystąpi w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

Jego przeboje “Tak blisko”, “Nie mam nic” i „The Ride”, z którym wystąpił w konkursie Eurowizji w 2021, na stałe wpisały się w krajobraz krajowej muzyki rozrywkowej.

Utwory Rafała od lat zna i śpiewa cała Polska, która bawi się także na jego licznych koncertach, podczas których energetyczny artysta daje się poznać jako performer porywający tłumy.

Rafał nie przestaje koncertować w kraju i zagranicą, spełniać się jako wokalista i multiinstrumentalista, będąc jednocześnie kompozytorem swoich piosenek. Teledyski na jego oficjalnym kanale w serwisie YouTube zanotowały już blisko 100 milionów wyświetleń.

Jesienią 2022 Rafał Brzozowski powrócił z nowym albumem z autorskimi piosenkami. „Zielone I Love You” to dla wokalisty zamknięcie pewnego rozdziału, w aspekcie zarówno prywatnym, jak i artystycznym, a zarazem optymistyczne otwarcie nowego etapu życia i kariery. Album wypełnia muzyka, która sercu Rafała jest najbliższa – nawiązująca do swingu, jazzu i klasycznego orkiestrowego popu, z życiowymi, mądrymi tekstami. „Zielone I Love You” powstało we współpracy z Tomaszem Szczepanikiem z zespołu Pectus, który napisał muzykę do wszystkich piosenek, oraz autorem tekstów Maciejem Jadowskim.

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: