RAJDY DLA FRAJDY W MIASTKU | 11 IX

Zaplanuj wydarzenie
Data: 11 września 2021
Godzina: 08:00
Program

W ramach tegorocznej zabawy z cyklu GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę na Dalekiej Północy kolarzy zapraszają dwie zupełnie nowe lokalizacje, a do przejechania będą dwie zupełnie nowe trasy (i na każdej z nich 3 różne dystanse do wyboru).

W sobotę 11 września otworem stanie Miastko, z którego prowadzi pełna krajobrazowych smaczków i rozmaitych niespodzianek runda po skrytych na uboczu lasach i jeziorach Pojezierza Bytowskiego.

Dla znających okolicę głównie z „dzikich” przejazdów nad wodę miłym zaskoczeniem będą kilometry nowego asfaltu, który coraz śmielej pokrywa tamtejsze drogi.

Z kolei w niedzielę 12 września w odwiedziny zaprasza niezwykle malowniczo położony między górami Polanów, skąd w wesołym peletonie będzie można pojechać niemal nad sam Bałtyk. Co prawda ścigania po plaży czy nadmorskich promenadach nie ma w harmonogramie, ale dla miłośników szosowego śmigania atrakcji z pewnością nie zabraknie!
Co ciekawe – Miastko i Polanów dzieli raptem 25 kilometrów, można więc sobie na spokojnie wybrać bardziej pasujący dzień – albo znaleźć dogodną bazę wypadową i zaplanować bardzo frajdowny weekend! 🙂

Informacje o zapisach dostępne są na www.rajdydlafrajdy.pl/zapisy, a rejestracja trwa do 5 września. Natomiast plany tras oraz więcej szczegółów można znaleźć w wydarzeniach
udostępnionych w mediach społecznościowych i na stronach rajdów:

Miastko (11 IX):
www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2021/pomorskie
www.facebook.com/events/463874098116945

Polanów (12 IX):
www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2021/zachodniopomorskie
www.facebook.com/events/258135979041016

Current track

Title

Artist