Spektakl dla dzieci – „Złota kaczka” | 26 III

Kosakowskie Centrum Kultury [Kosakowo]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 26 marca 2023
Godzina: 10:00
Sprawdź dojazd : Kosakowskie Centrum Kultury
Adres: Kosakowo
Program

27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji, w niedzielę poprzedzającą to święto, Kosakowskie Centrum Kultury odwiedzi reprezentacja Studia Teatralnego Krak-Art ze spektaklem pt. „Złota Kaczka”.

Widowisko nawiązuje do jednej z mniej znanych warszawskich legend. W podziemiach pałacu Ostrogskich na Tamce, pływa zaklęta w złotą kaczkę księżniczka. Każdemu, kto do niej przyjdzie, obiecuje spełnić życzenie o bogactwie, jednak śmiałek musi wykonać pewne zadanie… Czy warto za wszelką cenę dążyć do bogactwa? Czy zaszczyty i pieniądze są nadrzędną wartością? Czy wszystko można kupić? Na te i inne pytania dzieci znajdą odpowiedź podczas przedstawienia uczącego empatii, wrażliwości i otwartości na potrzeby innych ludzi.

Spektakl odbędzie się w ramach spotkania rodzinnego z cyklu „Niedzielne poranki dla najmłodszych”. Bilety dostępne są w cenie 15 zł pod umieszczonym poniżej odnośnikiem. Zachęcamy dzieci i ich rodziców do przybywania. Będzie to cenna lekcja połączona z dobrą zabawą!

Current track

Title

Artist