Wystawa „Martwa natura” gdańskiej artystki | 1- XII – 15 I

CH Osowa [Gdańsk]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 1 grudnia 2021
Godzina: 10:00
Sprawdź dojazd : CH Osowa
Adres: Gdańsk
Program

Centrum Handlowe Osowa zaprasza na wystawę Jolanty Lassak-Szymerskiej „Martwa natura”. Ekspozycja dostępna w przestrzeni centrum to abstrakcyjne kompozycje „malarskie” z jajem w roli głównej, które zostały zrobione w domowym zaciszu. Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających przestrzeń CH Osowa od 1 grudnia do 15 stycznia w godzinach otwarcia centrum. 

O autorce

Jolanta Lassak-Szymerska ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy oraz Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku. Uprawia głównie malarstwo, a także grafikę warsztatową. Tworzy od końca lat siedemdziesiątych XX wieku. 

Ma za sobą około 40 wystaw indywidualnych i zbiorowych, prezentując własne dziedziny sztuki, szczególnie malarstwo, rysunek, grafikę i oczywiście fotografię.  Zdjęcia jej prac malarskich i fotograficznych znajdują się w wielu publikacjach.  Jest także laureatką kilku konkursów fotograficznych. Jolanta Lassak-Szymerska jest członkinią Związku Polskich Artystów Plastyków okręgu gdańskiego oraz Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Więcej informacji na stronie www.ciapkowo.pl oraz www.chosowa.pl

Current track

Title

Artist