Od Pucka rozpocznie się w tę niedzielę cykl StoneMan Triathlon

Dziennikarz , 2 czerwca 2023

fot. Łukasz Nazdraczew
Klëka Radia Kaszëbë, 02.06.2023, 06:55

Blisko ćwierć tysiąca zawodników chce się sprawdzić w Pucku w kombinacji pływania, kolarstwa i biegania. Tyle zapisało się na pierwszy w tym roku StoneMan Triathlon, który odbędzie się w niedzielę.

– Frekwencja może być wyższa, bo pakiety startowe będą czekały też w dniu zawodów – ocenia organizator Paweł Miziarski. Będą też bezpłatne wyścigi dla dzieci i młodzieży. Impreza wraca do Pucka, gdzie debiutowała w ubiegłym roku. Zawodnicy będą się ścigać w trzech kategoriach: mega, sprint i mini. Pomyślano też o kibicach, dla których atrakcje będą zarówno w miasteczku zawodów jak i na trasach. Kierowców uczulamy, że w niedzielę między 9:45 a 13:30 zamknięte będą: Aleja Lipowa, ul. Nowy Świat i Wojska Polskiego oraz droga z Pucka do Żelistrzewa. Zamknięcia przewidziano też na odcinku Żelistrzewo-Rzucewo-Osłonino w godzinach 10:00-12:00. W Pucku odbędzie się pierwsza z trzech imprez StoneMan Triathlon. Następne będą: 25 czerwca we Władysławowie oraz 16 lipca w Szemudzie.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist