Ogólnopolskie Spotkanie Krótkofalowców GRYF w Czymanowie

Dominik Lewicki 15 lipca 2021

W ostatni weekend lipca organizowane jest Ogólnopolskie Spotkanie Krótkofalowców GRYF. Do udziału w wydarzeniu będziemy za chwilę zachęcać wszystkich, nie tylko krótkofalowców, ale na początek dla niewtajemniczonych wyjaśnienie – czym jest krótkofalarstwo. Opowie o tym Jacek Malinowski z Wejherowa, krótkofalowiec, współorganizator wydarzenia.

Dziś opowiadamy o radiu, a raczej o łączności radiowej i krótkofalarstwie. Tłumaczyliśmy już czym jest to hobby, a teraz wytłumaczymy co zrobić aby zostać krótkofalowcem. O sposobach dołączenia do tego elitarnego grona opowie krótkofalowiec: Jacek Malinowski.

Okazuje się, że krótkofalarstwo to nie tylko hobby, ale też forma ochotniczej służby ratunkowej.

Od 29 lipca, do 1 sierpnia w Czymanowie w Gminie Gniewino organizowane będzie Ogólnopolskie Spotkanie Krótkofalowców GRYF. Na wydarzeniu w amfiteatrze powinni pojawić się wszyscy fani łączności radiowej, ich rodziny, oraz Ci, którzy chcieliby spróbować swoich sił w krótkofalarstwie. Na spotkanie zaprasza Jacek Malinowski z Wejherowa, krótkofalowiec, współorganizator wydarzenia.

Mówił Jacek Malinowski. Krótkofalowcy, ich rodziny i kandydaci na krótkofalowców – Ogólnopolskie Spotkanie Krótkofalowców GRYF w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino, w miejscowości Czymanowo w ostatni weekend lipca. Do zobaczenia!
Current track

Title

Artist