Przed nami charytatywny piknik z komandosami

Dziennikarz , 11 września 2020

Klëka Radia Kaszëbë 11.09.2020, 8:55

W wojskowym klimacie charytatywny piknik organizuje w sobotę Fundacja Pomoc Dla Weterana. W Dąbrówce koło Wejherowa będzie zbierać fundusze na leczenie dzieci żołnierzy.

Potrzeba pieniędzy na kombinezon, który pozwoli małemu Brunowi poruszać się z pomocą balkonika. Chłopiec urodził się m.in z rozszczepieniem kręgosłupa. Akcja będzie też na rzecz Alusi, która urodziła się z hipoplazją rączki i po kilku operacjach wymaga rehabilitacji. Bruno jest synem byłego żołnierza Formozy, natomiast Alusia córką żołnierza Jednostki Wojskowej Komandosów. – Dlatego przedstawiciele tych formacji będą na pikniku, do dyspozycji uczestników będzie też czołg i pojazdy militarne – zapowiada prezes Fundacji Pomoc dla Weterana Joanna Janik. Będą też pokazy strongman i zawody strzeleckie. Piknik odbędzie się w na terenie Muzeum Techniki Wojskowej „Gryf” w Dąbrówce koło Wejherowa – jutro o 11:00. Zainteresowanych odsyłam też do facebookowego profilu Fundacji Pomoc dla Weterana.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: