„Strategia na dziś” na profilach Forum Przedsiębiorstw

Dziennikarz , 11 maja 2020

„Strategia na dziś” będzie jednym z tematów, o których pomorscy przedsiębiorcy będą w środę dyskutować w internecie. Dwa panele przygotowali dla nich organizatorzy Forum Przedsiębiorstw, które zazwyczaj w maju odbywało się w Gdyni.

W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią 15-tą edycję przesunięto na połowę grudnia. Ale forum jest platformą wymiany aktualnej wiedzy z zakresu prowadzenia biznesu, a sytuacja pomorskich firm jest teraz szczególna. Organizatorzy konferencji nie chcieli zawieść stałej publiczności i w zwyczajowym terminie oferują dwa internetowe panele.

Odbędą się 13 maja pod wspólnym hasłem „Oddajemy głos przedsiębiorcom z Pomorza”. Pierwszy o 11:00 – „COVIDarność. Solidarność przedsiębiorców w czasie kryzysu”. Natomiast w panelu o 13:00 rozmówcami wiceprezesa Agencji Rozwoju Pomorza będą przedsiębiorcy, którzy zmagając się ze skutkami epidemii podejmują codziennie konkretne decyzje biznesowe.

Dyskusje będą transmitowane na profilach Forum Przedsiębiorstw w serwisach Facebook oraz YouTube.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: