Szkoła Podstawowa w Łebczu mimo remontu gotowa na rozpoczęcie roku

Dziennikarz , 31 sierpnia 2020

Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie roku szkolnego – zapewniają w Szkole Podstawowej w Łebczu w gminie Puck. Prowadzona jest tam rozbudowa i remont.

Powiększanie placówki o dodatkowe sale lekcyjne, przedszkole i salę gimnastyczną połączono z odświeżeniem „starej” części budynku. – Ogrom zadania sprawił, że wykonawca prowadzi prace do pierwszego dzwonka – mówi dyrektor Beata Mieczkowska. Uspokaja, że szkoła będzie gotowa na rozpoczęcie roku szkolnego. Rozpoczęcie roku szkolnego w Łebczu odbędzie się bez zakłóceń, ale z ograniczeniami spowodowanymi epidemią. Podobnie jak w innych szkołach uczniowie zostaną podzieleni na grupy – dodaje dyrektor Mieczkowska. Rozbudowa podstawówki w Łebczu o nowe skrzydło ma się zakończyć w drugim półroczu. Do tego czasu zajęcia będą prowadzone w dotychczasowej, odświeżonej części. Szczegółowe instrukcje zachowań na wypadek wystąpienia koronawirusa szkoła udostępnia na swojej stronie internetowej i na platformie Librus.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: