W Gdyni przez trzy dni będą grać dla WOŚP

Dziennikarz , 9 stycznia 2020

Klëka Radia Kaszëbë 09.01.2020 11:55

Licytacje, koncerty, turnieje sportowe czy loteria fantowa. W Gdyni trzy sztaby organizują finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólne granie potrwa tam trzy dni.

Wielki finał 28 edycji odbędzie się pod hasłem „Wiatr w żagle”. Celem jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. W Gdyni w akcję zaangażowało się tysiąc wolontariuszy. Kwestować będą już w piątek w podstawówce nr 44 i Zespole Szkół Specjalnych nr 17. W sobotę główne wydarzenia odbywać się będą w Centrach Handlowych: Szperk, Klif i Riviera.

– Będą również licytacje nietypowych przedmiotów – mówi Iwona Walkusz ze sztabu WOŚP w Teatrze Miejskim.

Dodawał Marek Radyko ze sztabu WOŚP In Gremio. W sobotę zorganizowany zostanie również koncert charytatywny w restauracji Kontrast.

W niedziele główne wydarzenia zaplanowano m.in. w Gdyńskim Centrum Seniora, restauracji Róża Wiatrów, Teatrze Miejskim i Uniwersytecie Morskim. Będą licytacje, pokazy w planetarium i spektakle teatralne.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: