W gminie Kosakowo powstaje internetowa baza turystyczna

Dziennikarz , 28 marca 2019

Samorząd zbiera teraz informacje o ofercie działających tam firm.Kosakowoturystycznie.pl będzie stroną, która pozwoli kompleksowo przedstawić walory gminy i okolic.

– Takie informacje znajdziemy wprawdzie na stronie samorządu, ale wraz z wszystkimi informacjami dotyczącymi życia w gminie – mówił w audycji Dzień Dobry Kaszuby wójt Kosakowa Marcin Majek.

Pomysł utworzenia portalu narodził się podczas spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami. Pod adresem kosakowoturystycznie.pl na razie uruchomiono interaktywne formularze. Za ich pośrednictwem swoją ofertę mogą opisywać firmy z branży gastronomicznej i noclegowej oraz inne związane z ruchem turystycznym.

W Kosakowie zachęcają przedsiębiorców, do podawania jak najpełniejszych informacji o prowadzonej działalności. Rozmowy o promocji gminy i powstającym portalu turystycznym można posłuchać na radiokszebe.pl


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: