W gminie Stężyca rozpoczął się cykl zebrań sołeckich

Dziennikarz , 3 stycznia 2020

Klëka Radia Kaszëbë 03.01.2020 08:55

Intensywne trzy dni rozmów o gminnych programach i inwestycjach mają samorządowcy w Stężycy. Rozpoczął się tam cykl zebrań sołeckich, który potrwa w sumie trzy dni.

Tak jak na całych Kaszubach na spotkaniach z mieszkańcami omawiane są potrzeby danej miejscowości. To też okazja do podsumowań i prezentacji planów w skali całego samorządu.

W gminie Stężyca cykl przeprowadzony zostanie w ekspresowym tempie. Wczoraj władze spotkały się z mieszkańcami Sikorzyna, Czapli, Zgorzałego, Gołubia i Stężycy. Dziś o 16:00 zebranie odbędzie się w Szymbarku i Potułach, potem w Klukowej Hucie, Borucinie, Kamienicy Szlacheckiej i Łączynie.

podsumował wójt gminy Stężyca Tomasz Brzoskowski. Dziś pierwsze zebrania sołeckie odbędą się o godzinie 16:00 w Szymbarku i Potułach. Cykl zakończy się jutro – o 12:00 w Łosienicach, a następnie w Stężyckiej Hucie, Gapowie, Żurominie, Pierszczewie i Niesiołowicach.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: