Zamknięto przychodnię Bukowa w Wejherowie.

Dziennikarz , 30 marca 2020

Klëka Radia Kaszëbë 30.03.2020 08:55

Z powodu kwarantanny w Wejherowie zamknięto przychodnię Bukowa .

W Wejherowie zamknięto przychodnię – w związku z wykryciem zakażenia koronawirusem wśród personelu. Chodzi o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bukowa.

Na wniosek sanepidu cały jego personel został poddany kwarantannie. W budynku zostanie przeprowadzona dezynfekcja. Jak poinformowano w komunikacie – na czas kwarantanny przychodnia jest zamknięta. Pacjenci, którzy pozostawili zapotrzebowanie na leki, zostaną powiadomieni telefonicznie o kodzie by móc je zrealizować. W sytuacji konieczności przedłużenia recept i zwolnień lekarskich w NZOZ Bukowa proszą o wysłanie niezbędnych danych mailem. To imię i nazwisko, pesel, nr telefonu do kontaktu, listę leków z podaniem dawek i ilości oraz ewentualnie dane do zwolnienia lekarskiego. Należy je wysłać na adres e-mail rejestracjabukowa@wp.pl. Pacjenci otrzymają zwrotne informacje na telefon lub e-mail.

Jak informuje przychodnia Bukowa w Wejherowie – osoby z personelu medycznego, u których wynik testu będzie negatywny i nie będą występować objawy infekcji, będą sukcesywnie wracać do pracy. Będą udzielać teleporad.


Opinie czytelników

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *Current track

Title

Artist

Background