Zawody POMERANIA WINTER CHALLENGE | 13 III

Dziennikarz , 12 lutego 2021

Zima zdecydowanie jest za długa? Masz już dość czekania na wiosenną aurę? Zapisz się na zimową rywalizację rowerową lub biegową!

NAZWA: Pomerania Winter Challenge
DATA: 13.03.2021, 8:30-17:00
MIEJSCE: Polana przy zbiorniku Jasień w Gdańsku
ZAPISY: do 5 dni przed imprezą: do 23.59 8 marca.

WPISOWE:
41km bieg/rower: 90zł
22km bieg rower: 80zł
8km bieg/rower: 60zł

TRASY:
8km, 22km, 41km

PAKIET STARTOWY:
baton energetyczny Bombus Energy
livetracking przez Aplikację ŚledźGPS
torba eko 
numer startowy z chipem do pomiaru czasu
medal Finishera na mecie
catering na mecie
FOTORELACJA & VIDEORELACJA

OPIS IMPREZY:
Już za kilka dni odbędzie się pierwsza w naszej historii edycja zimowego ścigania się na rowerze górskim a także impreza biegowa odbywająca się na tych samych trasach. Na początku, z rana, na trasy wypuszczeni zostaną kolarze a po południu biegacze. Zima jeszcze do końca nie odpuszcza więc
nie bez powodu organizujemy tą zimową edycję w przepięknej scenerii Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Pierwsza edycja zimowego ścigania odbywać się będzie pod hasłem: „nie czekaj na wiosnę!” i przyjdź do nas na pierwszą w historii Trójmiasta zimową rywalizację rowerową lub biegową!

Do wyboru Organizator pozostawia Państwu dystanse rowerowe i biegowe: 41km, 22km lub 8km. Pomerania Winter Challenge to również I Zimowe Mistrzostwa Pomorza MTB wpisane do kalendarza PZKOL i POMZKOL.
Miasteczko Zawodów zlokalizowane będzie na polanie przy Zbiorniku Jasień w Gdańsku. Zapisy trwają do 3 dni przed imprezą, tylko on-line. Sprawdź się na leśnych szlakach podczas zimowej aury!

Dla każdego uczestnika organizator przewiduje okolicznościowe medale a dla najlepszych kominy ufundowane przez sponsora markę POLAR. Nie zabraknie także nagrody w postaci zegarka aktywności fizycznej „Polar LOOP”.
Link do zapisów:
https://zapisy.pomerania-sports.pl/

Informacje dotyczące tras MTB:
http://mtbpomerania.pl/edycje/pomerania-winter-challenge/

Informacje dotyczące tras biegowych:
http://trail.pomerania-sports.pl/


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: