Zrealizują pomysły zgłaszane w Gdyni do Funduszu Sąsiedzkiego

Dziennikarz , 9 marca 2020

Klëka Radia Kaszëbë 09.03.2020 11:55

Pomoc animatora w napisaniu wniosku i 2 tys zł do wydania – w Gdyni nabór pomysłów do Funduszu Sąsiedzkiego jest na półmetku.

Nazwano go „Gdynia OdNowa” bo adresowany jest do mieszkańców obszarów rewitalizowanych – Babich Dołów, zachodniej części Witomina Radiostacji, Oksywia oraz osiedli Meksyk i Zamenhofa – Hackiego. – W każdym tym obszarze organizowane są dyżury animatorki projektu służącej wsparciem – mówi Monika Listwoń z Laboratorium Innowacji Społecznych:

W sumie do dyspozycji są ponad 43 tys zł. To pieniądze na projekty dotyczące edukacji, ekologii, aktywności sportowych, spotkań integracyjnych, wydarzeń kulturalnych czy drobnych inwestycji w przestrzeni publicznej.

Harmonogram dyżurów animatorki Funduszu Sołeckiego „Gdynia OdNowa” dostępny jest na stronie internetowej Laboratorium Innowacji Społecznych. Nabór wniosków potrwa do 16 marca. W tym roku planowane są jeszcze dwa – w czerwcu i wrześniu.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: