Muzyka

Niestety, na razie nic nie ma.

3

Tribbs – Bal wszystkich świętych

Niecały miesiąc po premierze pierwszego polskiego singla Tribbs może pochwalić się spektakularnymi wynikami! Jego wersja „Balu wszystkich świętych” w stylistyce slap-house ma już prawie 2 miliony wyświetleń na YouTube i ponad 500 tysięcy odsłuchów na Spotify!

3

Ofenbach & Ella Henderson – Hurricane

Choć są zaledwie 20-latkami, Ofenbach już stali się ważną częścią światowej sceny dance, tworząc unikatowe brzmienie zainspirowane rockiem, popem i folkiem. Ten stylowy paryski duet tworzą César de Rummel i Dorian Lauduique, którzy po ponad 6 latach współpracy i serii wydawnictw, weszli na kolejny poziom swej kariery.

3

Ofelia – Słony Kiss (Lisa)

Ofelia (Iga Krefft) ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album "Ofelia". Fani pokochali piosenki "Zaraz", "Tu", "Ćma" czy " Dwa słowa". W wydaniu "na żywo" cały materiał dostępny jest w serwisach streamingowych, pod nazwą "Księgi Ofeliowe".

3

Three Of Us – Razem

“Razem” to klimatyczny utwór łączący w sobie wielokulturowe wpływy. Odsłania również nową twarz zespołu, sięgając po lekkie brzmienia z pogranicza reggae i popu. Piosenka płynie niespiesznie, z każdym dźwiękiem wciągając coraz bardziej w głębię swojego brzmienia. Tekst i przesłanie utworu, jak przystało na Three Of Us, nastrajają pozytywnie i przypominają, że nawet w najtrudniejszych chwilach znajdzie się ktoś, kto wyciągnie do nas pomocną dłoń.

3

Andrzej Piaseczny – 50/50

„50/50” to trzeci singiel z wydanej 7 maja 2021 roku płyty Andrzeja Piasecznego o tym samym tytule.Głosuj na Kaszëbë LISTA
 • Chart track

  1

  1039

  Throwback

  Michael Patrick Kelly

 • Chart track

  2

  1001

  Bye Bye Bye

  YouNotUs, Michael Schulte

 • Chart track

  3

  1002

  You For Me

  Sigala, Rita Ora

Rozwiń listę


Nowości muzyczne

Koncerty

24 wrz. 2021

24 wrz. 2021

25 wrz. 2021


Sprawdź, co graliśmy

Current track

Title

Artist