9. edycja kongresu Smart Metropolia

Dziennikarz , 26 sierpnia 2021

Pod hasłem „Inteligentny samorząd” odbędzie się IX edycja kongresu Smart Metropolia. Można jeszcze zgłosić swój udział.

To największa w Polsce coroczna konferencja poświęcona zagadnieniom współpracy dużych i małych gmin w obszarach metropolitalnych oraz relacji metropolii z resztą kraju. Tegoroczne spotkanie odbędzie się 06 września na gdańskim stadionie. Podczas paneli dyskusyjnych mowa będzie o roli samorządu w polityce państwa, wyzwaniach w obszarze transportu, działaniach na rzecz budowania społeczności i włączania cyfrowego, a także o inteligentnych technologiach i rozwiązaniach dla samorządów. Kongres będzie też okazją do podsumowania dekady współpracy samorządów na Pomorzu, bo zbiega się z dziesiątą rocznicą powołania stowarzyszenia Obszar Metropolitalny Gdańsk–Gdynia–Sopot. Kongresowi Smart Metropolia 2021 będą towarzyszyć otwarte posiedzenia zespołów parlamentarnych zajmujących się zagadnieniami związanymi z samorządem terytorialnym oraz obszarami metropolitalnymi.

Zgłaszać swój udział można do końca sierpnia o ile wcześniej nie wyczerpie się pula wolnych miejsc. Wystarczy wypełnić formularz. Zainteresowanych odsyłam do strony wydarzenia: smartmetropolia.pl


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: