Anitta – Mil Veces

Dziennikarz , 24 października 2023Nieporozumienia, rozstania i powroty – to błędne koło w związkach, które zna wielu z nas. Temu poświęca uwagę Anitta w nowym utworze „Mil Veces”. Utwór promuje album „Funk Generation”. W gorącym teledysku pojawia się Damiano z Måneskin.

„Mil Veces” czerpie z podgatunku funku z Rio de Janeiro. Charakteryzuje się bardziej liryczną i romantyczną treścią oraz delikatniejszą produkcją. Przypomina więc wczesną twórczość Anitty. Aby w pełni uchwycić swoją brazylijską tożsamość, Anitta zaprosiła do współpracy producentów ze swojego rodzinnego kraju. Nad „Funk Generation” pracował m.in. DJ Gabriel do Borel. Urodzony w północnej części Rio de Janeiro artysta odegrał ważną rolę – jest bowiem odpowiedzialny za aranżację wszystkich ujawnionych dotąd piosenek z projektu. W Brazylii zdobyła rozgłos 6 lat temu. Od tego czasu nominowana do Grammy światowa gwiazda Anitta przewodzi pokoleniu nowych gwiazdy muzyki latynoamerykańskiej. Jej singiel „Envolver” z 2022 roku zanotował historyczny debiut dla artystki solowej z Brazylii, dotarł też na szczyt iTunes w 19 krajach. W kwietniu 2022 Anitta wydała album „Versions of Me” – 15 utworów nagranych po hiszpańsku, angielsku i portugalsku. Do dziś za sprawą tego albumu gwiazda jest rekordzistką, jeśli chodzi o największą liczbę streamów w ciągu tygodnia premierowego w Spotify. Wydawnictwo przekroczyło już miliard streamów w Spotify.

Jeśli chcesz, by Anitta – Mil Veces pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 10/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: