Bezpłatne szkolenia o „Małym ZUS”

Dziennikarz , 22 stycznia 2020

Bezpłatne szkolenia o „Małym ZUS” organizuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Najbliższe odbędą się w Pucku, Kartuzach i Kościerzynie. Udział jest bezpłatny.

Mowa o możliwości opłacania niższych składek na ubezpieczenia społeczne. Właściciele małych firm mogą z niej korzystać od początku ubiegłego roku. Składki obliczają od kwoty ustalonej proporcjonalnie do przychodu. Na szkoleniach omówione będą warunki, jakie musi spełnić przedsiębiorąca by skorzystać z „Małego ZUS” w jego dotychczasowej formie. Objaśnione zostanie ustalanie limitu osiągniętego przychodu oraz najniższej podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne. Będzie się też można dowiedzieć jak wygląda zgłoszenie i składanie dokumentów rozliczeniowych oraz jakie są obowiązki i konsekwencje związane z korzystaniem z „Małego ZUS-u”.

Szkolenie w Inspektoracie ZUS w Pucku odbędzie się jutro o 10.00 i potrwa około dwóch godzin. O podobnej porze odbędzie się spotkanie w Kartuzach zaplanowane na 28 stycznia oraz szkolenie w Kościerzynie 30 stycznia. Udział trzeba wcześniej zgłosić w odpowiednich inspektoratach.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: